אודות

אנחנו באדיב מוצרי חשמל באילת מתגאים בכך שאנו חנות החשמל הראשונה בעיר הדרומית. החנות נוסדה באפריל 1967 ומאז משרתת את תושבי אילת והסביבה .

אנחנו באדיב מוצרי חשמל באילת מתגאים בכך שאנו חנות החשמל הראשונה בעיר הדרומית. החנות נוסדה באפריל 1967 ומאז משרתת את תושבי אילת והסביבה בנאמנות ובאהבה. כיום החנות מנוהלת ע"י שרון בן אדיבה, בנו של רפאל בן אדיבה שייסד את החנות ושממשיך את מורשת אביו כדור השני של החנות הותיקה באילת.

אמנם החנות החלה כמעבדת שרות טכני וכמשווקים של מוצרים ממותגים בתחום החשמל, אך כיום ניתן למצוא אצלנו כמעט הכל : מוצרי בריאות וטיפוח, מוצרים לקפה כולל קפסולות ומכונות, מוצרים לקיץ ולחורף ועוד. כמובן שלא זנחנו את תחום החשמל ואנחנו משווקים את המותגים המובילים בתחום:בוש, ווסטינגהאוס, סמג ,קופרבוש, מידאה ואחרים ולהנות ממגוון מוצרים כמו מסכי טלויזיה, מכונות ומייבשי כביסה, כיריים, תנורים בנויים ומשולבים, קולטי אדים, מדיחי כלים, מכונות גילוח ותספורת ועוד.

אתם מוזמנים להתקשר לטלפון 08-6378448 ולבקר אותנו באולם התצוגה החדש ברחוב האומן 10, באילת. וכמובן שהחנות פטורה ממע"מ כך שאתם נהנים פעמיים: גם ממוצרים מעולים וגם ממחירים שפויים. אז בואו לקנות ולהנות מכל העולמות אצלנו באדיב מוצרי חשמל.

50

שנות פעילות

3520

מוצרי חשמל

12524

לקוחות מרוצים

בואו לקנות ולהנות מכל העולמות אצלנו באדיב מוצרי חשמל.

התקשרו אלינו 08-637-8448

נגישות